Podkarpacki ZPN wygrywa Makroregion

• autor: kosa1970, 2017-05-18 12:51

Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN 0-1 (0-1)

0-1 - K. Sadłocha (25)

Nasz zespół zapewnił sobie awans do MP już przed tygodniem po zwycięstwie ..... Świętokrzyskiego ZPN nad Lubelskim ZPN w przedostatniej kolejce rozgrywek na szczeblu Makroregionu (o zawiłościach na naszej stronie pod relacją z meczu z Czarnymi)

Kiedy we wtorek Lubelski ZPN nie dał sobie szansy awansu przegrywając 3-4 z Małopolskim ZPN jasnym stało się, że awans miały już obydwie ekipy środowego spotkania, a gra toczy się "jedynie" o pierwsze miejsce w grupie. Nasz zespół pokazał klasę i po golu K. Sadłochy zapewnił sobie dominację w Makroregionie (drugi rok z rzędu).

W ostatnim tygodniu czerwca Mistrzostwa Polski odbędą się na podkarpackich boiskach, a więc zapraszamy kibiców do dopingu (bliżej terminu Mistrzostw więcej informacji).

Po zakończeniu rozgrywek tabela przedstawia się następująco"

1. Podkarpacki ZPN      6    13      11-8

2. Świętokrzyski ZPN    6      9       9-11

3. Lubelski ZPN            6      7        8-12

4. Małopolski ZPN        6      6        17-14

W bieżącym sezonie Podkarpacki ZPN reprezentowali następujący zawodnicy, (piszę z głowy, a więc jeżeli kogokolwiek pominąłem to sorry, wpiszcie go w komentarzach to poprawię)"

Gabriel Kobylak, Dawid Kosak, Dawid Głowacki, Sylwek Stańko, Kuba Pelczar, Miłosz Gierczak, Szymek Dziadosz, Maciej Setlik, Rafał Głód (wszyscy Karpaty MOSiR Krosno), Jan Kozłowski, Filiberto Mazur, Adam Kramarz, Kacper Sadłocha, Kamil Duszkiewicz (wszyscy Stal Mielec), Robert Świerad, Sebastian Usarz, Maciej Sonciński (wszyscy Resovia Rzeszów), Patryk Kuchyt, Wojciech Szewc (obaj Stal Stalowa Wola), Maksymilian Kiełb, Bartłomiej Korbecki (obaj AP Ziomki Rzeszów), Mateusz Komorowski, Patryk Wdowiak (obaj Siarka Tarnobrzeg), Wiktor Hamryszczak (Polonia Przemyśl), Dominik Kędzior (Igloopol Dębica), Michał Kucab (Stal Rzeszów).