Aktualności

Udana wyprawa do Lubaczowa

• autor: kosa1970, 2016-09-02 20:49

MKS Pogoń Sokół Lubaczów - Karpaty MOSiR Krosno 0-12 (0-3)

0-1 - R. Głód (14', as. Sz. Dziadosz), 0-2 - Sz. Dziadosz (23', as. M. Gierczak), 0-3 - M. Gierczak (rz. karny), 0-4 - M. Gierczak (36', as. M. Setlik), 0-5 - Sz. Dziadosz (37', as. R. Głód), 0-6 - M. Gierczak (39', as. M. Setlik), 0-7 - M. Gierczak (43', as. R. Głód), 0-8 - Sz. Dziadosz (45', as. M. Gierczak), 0-9 - R. Głód (52', as. M. Gierczak), 0-10 - M. Setlik (54', as. R.Głód), 0-11 - M. Gierczak (63', as. R. Głód), 0-12 - R. Głód (66', as. J. Pelczar)

Dzisiejszego popołudnia udaliśmy się na najdalszy wyjazd tej rundy, czyli do Lubaczowa....

Myślę, że wynik mówi sam za siebie. Karpaty od pierwszych minut narzuciły swój styl gry i pewnie na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, kiedy rywal miał piłkę przy nodze na trzydziestym metrze przed naszą bramką. Trzeba jednak przyznać, że mając na uwadze przebieg spotkania dosyć długo przyszło nam czekać na "napoczęcie" rywala. Poza tym do przerwy brakowało nam trochę "konkretów" pod bramką gospodarzy.

Po przerwie Karpaciarze poważnie podchodzą do uwag trenera i w 10 minut (5 goli) pozbawiają wszelkich złudzeń drużynę z Lubaczowa. Chciałoby się oglądać taką grę i zaangażowanie w każdym meczu. Musimy zdawać sobie jednak sprawę, że gospodarze po prostu nie dali rady grać w takim tempie przez 70 minut i mimo dzielnej postawy ich bramkarz raz po raz zmuszony był sięgać "do sieci" po futbolówkę.